Wiadomości i artykuły

SUBMARINE Blog

Na blogu poczytasz opracowywane przez nasz zespół artykuły.
Dowiesz się więcej o coachingu i terapii oraz
skorzystasz z narzędzi przydatnych w codziennym rozwoju.


unnamed-file.png

4 stycznia 2017 1

Jak postanawiać z sensem? Większość postanowień noworocznych jest jak niewypały przepłaconych petard typu Magiczny Wulkan. Cała rodzina czeka w napięciu na super zjawisko, a tymczasem po paru kompulsywnych iskrach nie dzieje się nic. Ucieleśnienie słomianego zapału czy chybione celowanie?

coachingpartnerski-e1478457611707.jpg

16 października 2016 2

Niekiedy spotykam się z pytaniem: „do kogo właściwie skierowany jest coaching partnerski”? Wiele osób kojarzy go, a wręcz utożsamia z terapią par. Tymczasem coaching sam w sobie nie jest psychoterapią, a coaching partnerski z definicji nie jest terapią par. Mało tego – nie zawęża się do relacji uczuciowych, ale rozszerza się o inne obszary partnerstwa, w których działanie w duecie stanowi istotny aspekt naszego życia prywatnego czy zawodowego.

rozwój-e1483561131775.png

30 września 2016 0

Rozwój to termin, spośród innych, pojawiający się zasłużenie najczęściej na ustach specjalistów w branży coachingowej, psychologicznej, biznesowej, ale także gospodarczej i społecznej. W związku z jego częstym nadużywaniem przestał dobrze służyć do tego do czego był stosowany, nie wywołuje radosnego podniecenia, na niektórych działa nieco opresyjnie, nawet zniechęcająco. Tymczasem nic nie zmieni powszechnie znanej zasady: nie rozwijając się, cofamy się w rozwoju, wytracamy mocne strony naszej osobowości. Stajemy w miejscu, gdy inni wokół nas ruszają do przodu. Rozwój jednostkowy wydaje się być imperatywem zarówno biologicznym jak i psychicznym. Czujemy nieustanną presję wewnętrzną jak i zewnętrzną by poszerzać nasze zasoby.

zmianaproofokk-1200x484.png

28 sierpnia 2016 0

Gotowość na zmianę jest jednym z kluczowych elementów pracy nad celem. Czy znajdujesz w sobie gotowość na wdrożenie zmian? W życiu bywa i tak, że zmiana nie pyta i przychodzi rozgościć się u Ciebie. Czy przyjmiesz ją jak niosącego mądrość wędrowca?

coachingproofok-1200x484.png

27 lipca 2016 0

Coaching wnika w różne obszary niosąc obietnicę zmiany. Czy każdy powinien by raz na jakiś czas „zafundować” sobie coaching, niczym wewnętrzne spa, a raczej nie zawsze łatwy i przyjemny detoks?

SUBMARINE-LOGO-FINAL-100-full

SUBMARINE Pracownia Coachingu i Terapii Wrocław to unikalny ośrodek oferujący kompleksowe wsparcie dla wszystkich, którzy pragną podnieść jakość swojego życia i czerpać z niego satysfakcję. Zapewniamy szeroki zakres usług coachingowych i terapeutycznych, aby w najbardziej optymalny dla klienta sposób otworzyć mu drogę do wytyczenia i realizacji celu mogącego dotyczyć zarówno rozwoju potencjału, jak i pokonania choroby, uzależnienia czy traumy.

Copyright by SUBMARINE Pracownia Coachingu i Terapii Wrocław